VI Kongres Afrykanistów Polskich - I Komunikat Kongresowy

W dniach 21-23 maja 2020 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbędzie się VI Kongres Afrykanistów Polskich organizowany przez Polskie Towarzystwo Afrykanistyczne oraz Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych we współpracy z Instytutem Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Instytutem Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ oraz Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Już teraz gorąco zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu wszystkich badaczy zainteresowanych tematyką afrykanistyczną.

I Komunikat Kongresowy

Więcej informacji na stronie Kongresu Afrykanistów Polskich.

VI Kongres Afrykanistów Polskich - II Komunikat Kongresowy

Co oznacza druga z rzędu Pokojowa Nagroda Nobla dla Afryki? - komentarz Kierownika Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych

Spotkanie z dr. Adamem Knapikiem

Praca w projekcie badawczym