VI Kongres Afrykanistów Polskich - IV Komunikat Kongresowy

11.02.2020
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z IV Komunikatem Kongresowym i nadsyłania zgłoszeń wraz z propozycjami wystąpień!
więcej o VI Kongres Afrykanistów Polskich - IV Komunikat Kongresowy

VI Kongres Afrykanistów Polskich - III Komunikat Kongresowy

21.12.2019
więcej o VI Kongres Afrykanistów Polskich - III Komunikat Kongresowy

VI Kongres Afrykanistów Polskich - II Komunikat Kongresowy

03.11.2019
Na stronie internetowej Kongresu Afrykanistów Polskich opublikowany został drugi komunikat kongresowy, a wraz z nim szczegóły dotyczące zgłoszenia udziału w VI Kongresie, wysokości opłat konferencyjnych oraz możliwości rezerwacji noclegów w Domach Gościnnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o VI Kongres Afrykanistów Polskich - II Komunikat Kongresowy

03.11.2019
więcej o Co oznacza druga z rzędu Pokojowa Nagroda Nobla dla Afryki? - komentarz Kierownika Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych

VI Kongres Afrykanistów Polskich - I Komunikat Kongresowy

03.11.2019
W dniach 21-23 maja 2020 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbędzie się VI Kongres Afrykanistów Polskich organizowany przez Polskie Towarzystwo Afrykanistyczne oraz Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych we współpracy z Instytutem Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Instytutem Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ oraz Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.
więcej o VI Kongres Afrykanistów Polskich - I Komunikat Kongresowy